משתתפים (לפי סדר א'-ב')
אטינגר יאיר, איש תקשורת
אליטוב יוסי, עורך העיתון החרדי 'משפחה'
אלכסנדר תמר, פרופ', אונ' בן גוריון בנגב , מכללת אחווה , יו"ר הרשות הלאומית לתרבות הלאדינו
אסבן אברהם, מנכ"ל DNAidea ולשעבר מנכ"ל ומייסד הקרן לחברה האזרחית
אסולין שפרה, ד"ר , האונ' העברית בי-ם , המרכז האקדמי שלם, מכללת אחווה,  ביהמ"ד ''זוהר חי'
אפשטיין הילה, נגנית
ארז יעלי, זמרת
ארצי סרור חן, עיתונאית
באט אייל, נגן
בוזגלו מאיר, פרופ', האונ' העברית בי-ם
בן נון יואל, הרב ד"ר
בן רובי עומר, איש תקשורת
בנאי אביתר, מוזיקאי
ברג אביחי, מורה דרך ומרצה, חוקר מלחמת העצמאות
ברדוגו סמי, סופר
גוברין נורית, פרופ', אונ' ת"א, סופרת
גון-גרוס ציפי, עורכת ומגישת "ספרים רבותי ספרים" בגל"צ
גן אלון, ד"ר , המכון הישראלי לדמוקרטיה
גרוסמן רותם, ראש המדרשה למנהיגות חברתית כפר הנשיא
דבור אבו-סאלח רתיבה, יועצת עסקית-ארגונית ופעילה חברתית בחברה הערבית
דבור ספאא, שחקנית
דבורה עמית, שחקן
דדון אמיר, מוזיקאי
דוארי מעין, נגנית
הורוביץ אריאל, מוזיקאי
הכהן אביעד, פרופ', נשיא המרכז האקדמי שערי משפט
הכהן אליהו, חוקר הזמר העברי
הכהן אפרת, זמרת
הכהן גרשון, אלוף במיל', חוקר במרכז בס"א, אונ' בר אילן 
הראל עמית, נגן
הרשקוביץ צחי, הרב ד"ר, אונ' בר אילן
ויינברג יונתן, מומחה לחדשנות חברתית ומייסד 'נאמני חיים'
וייס רוני, מוזיקאי
ורדי מרדכי, רב ובימאי "חתונה הפוכה"
זכאי דודו, זמר
זליחובסקי ניר, שחקן
זקוביץ יאיר, פרופ', האונ' העברית בי-ם
זרחי רון, מנצח
זרט אלעד, משורר
חביב אייל, מוסיקאי
חסון עמיחי, משורר, עורך, אוצר, תסריטאי, במאי ויוצר קולנוע
טולדנו עידן, מוזיקאי
טימור דורון, ד"ר, האונ' הפתוחה
טישמן הגר, שחקנית
טל אדם, נגן
יבלונקה חנה, פרופ' , אונ' בן גוריון בנגב
ימיני בן דרור, איש תקשורת
ינון דרור, ד"ר ,מכון ון ליר
יעקבס-ינון נורית, בימאית "האישה מהסינימטק"
כורם איה, מוזיקאית
להב סלעית, נגנית
לויטל יונתן, נגן
לחמיש יהלה, זמרת ונגנית
ליפשיץ שחר, פרופ', אונ' בר אילן
מאלי יהודה, הרב, מרצה לתנ"ך
מאלי יעל, מרצה לאומנות ויהדות
מדן יעקב, רב, ראש ישיבת ההסדר הר עציון
מוסקט תמיר, הפקה מוזיקלית
מקהלת הגליל עליון
נבון ארז, בנו של הנשיא נבון, שותף בקבוצת הנדל"ן קנדה-ישראל
נבון חיים, רב, הוגה, סופר ופובליציסט
נחמיאס חני, שחקנית
ניקי, נגנית
סוויסה שמעון, ראש המועצה, חצור הגלילית
עופר דלית, עורכת תוכניות, גל"צ
ענבר רובין, מנהלת תוכן והדרכה, אגמון החולה
ערמוני אורה, מדריכה , מלכיה
עתריה יוחאי, ד"ר, המכללה האקדמית תל חי
פוליקר יהודה, מוזיקאי
פוליקר יוני, נגן
פוקס אורן, מדריך
פורת-שובל רותי, שחקנית
פינטו אמיר, נגן
פישר נתנאל, ד"ר ,יו"ר מינהל קהילתי גנים בירושלים
פלאות איתי, ד"ר , מדריך
פפר אנשיל, איש תקשורת
צ' מאיר יעקב, סופר
צבר שלום, פרופ', האונ' העברית בי-ם
צור מוקי, היסטוריון וסופר
צור ערן, זמר
צרור רינו, איש תקשורת
קובן רוני, איש תקשורת
קורנובסקי ליהי, שחקנית
קלדרון נסים, פרופ', אונ' בן גוריון בנגב
קפלן יונת, יועצת תקשורת ומנהלת קהילות נשים חרדתיות ברשת
ראובני דורית, זמרת
רגב ליאת, אשת תקשורת
רוזנק אבינעם, פרופ' , האונ' העברית בי-ם
רון-פדר-עמית גלילה, סופרת
רותם יורם, עורך מוזיקלי גל"צ
רייז אסף, נגן
רנד שולי, מוזיקאי
שביט זהר, פרופ', אונ' ת"א
שביט יעקב, פרופ', אונ' ת"א
שביט מתן, שחקן
שביט שרי, משוררת
שגיא אבי, פרופ', אונ' בר אילן , מכון הרטמן
שדה יגאל, שחקן
שדה סנדרה, שחקנית
שלו הילה, שחקנית
שלום אורית, זמרת
שלומוביץ יובל, שחקן
שנאן אביגדור, פרופ' , האונ' העברית בי-ם
שניידר טל, אשת תיקשורת
שפיץ אנה, מוזיקאית
שריד ישי, סופר
שרלו יובל, רב , ישיבת אורות ישראל
  • מפיקי תוכן: זהות מקום
  • המכללה האקדמית תל חי
  • תרבות תורנית